Nihal Adağ

REFLEKSOLOJİ (MASAJ)

Refleksoloji masajı vücudumuzdaki harekete geçmeyen veya görevini tam manasıyla yerine getirmeyen organları, sinir sistemi üzerinden uyararak görevlerinin hatırlatılması mantığına dayanan bir alternatif tıp tekniğidir. Refleksoloji aynı zamanda Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü ve birçok uluslararası örgütün de tanıdığı ve geçerliliğini kabul ettiği bir çeşit alternatif tıp uygulamasıdır.

Hizmet Detayları

Refleksoloji masajının amacı nedir?

Refleksoloji masajı en çok el ve ayaklara uygulanır. Vücuttaki sinirlerin çoğu uç noktaları ayaklarda ve ellerdedir. Ayaklarda yaklaşık 7000 sinir ucu bulunmaktadır. Bu sinirler uyarılarak istenilen organların işleyişi sağlıklı hale getirilmeye çalışılır. Bu işlem akupunktur uygulamasına benzer özellikler gösterir, akupunkturda da sinirler uyarılır fakat uygulanma yöntemleri farklıdır.

Refleksoloji masajı sadece vücuttaki rahatsızlıklar için mi uygulanır?

Refleksoloji masajı sadece rahatsızlıklar için değil, rahatlama amacı ile de yapılabilmektedir. Günlük hayatın stresi ile çalışma düzeni bozulan bedenin sinir sistemi düzgün çalışmamaya başlar. Refleksoloji masajı ile ayaklara ve ellere uygulanan baskılar ile rahatsızlık yaşanan organlara ulaşan sinirler uyarılır ve bu organlar rahatlatılır. Sadece fiziksel rahatlama değil bunun yanında ruhsal ve manevi anlamda rahatlamayı da sağlar.

Hangi rahatsızlıklarda uygulanabilir?

Kas hastalıkları, Otizm, Yürüme bozukluğu, Migren, Gelişim geriliği, Bel-boyun fıtığı, Spastik bozukluklar, Romatizma ve eklem ağrıları, Felç ve tramvalar, Konuşma bozukluğu, Kabızlık, Hormonal bozukluk, Sinir sıkışmaları, Depresyon, panik atak, Alt ıslatma, Vajinismus, erken boşalma, cinsel soğukluk

Refleksoloji masajı teknikleri batı ülkelerinin en çok kullandığı yöntemlerden bir tanesi. En çok da fiziksel ve zihinsel engelli çocukların tedavisinde kullanılıyor. Bu tip hastalara uygulanan masajı ile fizik tedavi çalışmalarından daha iyi sonuçlar alınabiliyor.

Refleksoloji Uygulamalarımız

Reflesoloji

0

Estetisyen

0

Mutlu Müşteri

0

Uygulama

0

Hizmet

Nasıl Randevu Alabilirim?

İletişim Bilgilerini Gir

Sana ulaşabilmemiz için gerekli iletişim bilgilerini sisteme gir.

İstediğin Hizmeti Seç

Profesyonel estetisyenlerimizden almak istediğin hizmeti seç.

Sana Uygun Zamanı Belirle

Uygunluk durumuna göre sana en uygun olan tarih ve zamanı belirle.

Seni Bekliyoruz

Randevu günü hazır bir şekilde seni bekliyor olacağız.

Hizmetlerimizi inceleyin

Bize Ulaşın

Randevu Alın

Formu Doldurun

Profesyonel estetisyenlerimizden sizin için en uygun olan hizmeti almak için hemen formu doldurun.

  • P.tesi - Cuma : 08:00 - 19:00
  • Cumartesi : 08:00 - 16:00
  • Pazar : Kapalı

Sık Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarınız sertifikalı mı?

Nihal Adağ Güzellik merkezlerimizde hizmet veren tüm personelimiz alanında sertifikalarını almış ve yıllardır bu işi yapan profesyonel kişilerdir. Güvenle hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hijyen kurallarına dikkat ediliyor mu?

Nihal Adağ güzellik merkezlerimizde yapılan uygulamalar sonrasında kişiye özel olarak kullanılan tüm malzemeler tıbbi atık olarak ayrıştırılmakta ve tüm müşterilerimiz için sıfır ambalajlı ürünler kullanılmaktadır. Makine ve yatak temizliği ise anlık olarak özel hijyen malzemeleriyle temizlenmektedir.

Hizmetleriniz ne kadar sürüyor?

Yapılan uygulamanın türüne bağlı olarak değişmekle birlikte Nihal Adağ Güzellik ve Kurs merkezinde her hizmet, süresi önceden belirli olarak müşterilerimize iletilir.

Seans ücretleriniz ne kadar?

Yapılan uygulama ve seans uzunluğu göz önünde bulundurularak her hizmetimiz için tekli ve çoklu paketlerimiz bulunmaktadır. Size uygun uygulama ve seans ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi hizmetleri almam gerekiyor?

İhtiyacınıza en uygun hizmetlerimiz alabilirsiniz. Hizmet detaylarına ilişkin web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Nerden başlayacağımı bilmiyorum?

Hayatınızda değişim vakti geldi ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız uzmanlarımız sizlere onlarca uzmanlık alanında eğitim vermeye hazır. Hemen iletişim formumuzu doldurarak konuyla alakalı güzellik uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.