Nihal Adağ

MANİKÜR PEDİKÜR

Hizmet Detayları

Manikür, el ve tırnaklarda yapılan bir güzellik tedavisidir. Manikür işlemi, tırnak törpüleme, şekil verme ve tırnak cilası uygulamayı içerir. Manikür, tırnakların yumuşatılması için özel bir sıvılaştırılmış madde kullanır, böylece tırnak yatağının törpülenmesi ve temizlenmesi daha kolay ve daha az zarar verici hale gelir. Ardından nemlendirici losyon sürülür.

Gerekirse manikür, akrilik malzemeden yapılmış yapay tırnakların yanı sıra yapay jel tırnak rengi uygulanmasını gerektirebilir. Şu anda, tırnak sanatı, ince, karmaşık detayların ve tasarımların eklenmesini içerdiğinden tırnakları süslemek için trend oluyor.

Pedikür Nedir?

Pedikür, ayakların ve ayak tırnaklarının görünümünü ve varlığını geliştirerek ayak bakımına odaklanır. Manikür olarak da adlandırılabilir, ancak ayaklar için. Pedikür, ayakları temiz ve sağlıklı tutmak ve tırnak hastalıklarının yanı sıra olası tırnak enfeksiyonlarına yakalanma riskinden kurtulmak için gerekli bir tekniktir.

Pedikür, ayak tabanındaki ölü hücreleri nazikçe ve etkili bir şekilde temizlemek için kullanılan, sünger taşı olarak bilinen sabuna benzer bir yapı kullanır. Böylelikle pedikür işlemi ayakların cilt ve tırnak yataklarındaki çatlaklara giren rahatsızlıklardan ve toz parçacıklarından koruyarak doğal güzelliğinin korunmasına yardımcı olur.

Manikür ve Pedikür Arasındaki Fark

Güzellik kültürü, cilt ve tırnaklar için bir dizi kozmetik tedaviden oluşur. Sadece en iyi tedaviyi seçmek değil, aynı zamanda bu tekniklerin eller ve ayaklar üzerinde nasıl çalıştığına dair yeterli bilgiye sahip olduğunuzdan emin olmak da önemlidir. Aşağıda, manikür ve pedikür arasındaki süreçleri ve eller, ayaklar ve tırnaklar üzerindeki etkilerine göre farklılıkları listeliyoruz.

Manikür - Pedikür Uygulamalarımız

Manikür Pedikür

0

Estetisyen

0

Mutlu Müşteri

0

Uygulama

0

Hizmet

Nasıl Randevu Alabilirim?

İletişim Bilgilerini Gir

Sana ulaşabilmemiz için gerekli iletişim bilgilerini sisteme gir.

İstediğin Hizmeti Seç

Profesyonel estetisyenlerimizden almak istediğin hizmeti seç.

Sana Uygun Zamanı Belirle

Uygunluk durumuna göre sana en uygun olan tarih ve zamanı belirle.

Seni Bekliyoruz

Randevu günü hazır bir şekilde seni bekliyor olacağız.

Hizmetlerimizi inceleyin

Bize Ulaşın

Randevu Alın

Formu Doldurun

Profesyonel estetisyenlerimizden sizin için en uygun olan hizmeti almak için hemen formu doldurun.

  • P.tesi - Cuma : 08:00 - 19:00
  • Cumartesi : 08:00 - 16:00
  • Pazar : Kapalı

Sık Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarınız sertifikalı mı?

Nihal Adağ Güzellik merkezlerimizde hizmet veren tüm personelimiz alanında sertifikalarını almış ve yıllardır bu işi yapan profesyonel kişilerdir. Güvenle hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hijyen kurallarına dikkat ediliyor mu?

Nihal Adağ güzellik merkezlerimizde yapılan uygulamalar sonrasında kişiye özel olarak kullanılan tüm malzemeler tıbbi atık olarak ayrıştırılmakta ve tüm müşterilerimiz için sıfır ambalajlı ürünler kullanılmaktadır. Makine ve yatak temizliği ise anlık olarak özel hijyen malzemeleriyle temizlenmektedir.

Hizmetleriniz ne kadar sürüyor?

Yapılan uygulamanın türüne bağlı olarak değişmekle birlikte Nihal Adağ Güzellik ve Kurs merkezinde her hizmet, süresi önceden belirli olarak müşterilerimize iletilir.

Seans ücretleriniz ne kadar?

Yapılan uygulama ve seans uzunluğu göz önünde bulundurularak her hizmetimiz için tekli ve çoklu paketlerimiz bulunmaktadır. Size uygun uygulama ve seans ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi hizmetleri almam gerekiyor?

İhtiyacınıza en uygun hizmetlerimiz alabilirsiniz. Hizmet detaylarına ilişkin web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Nerden başlayacağımı bilmiyorum?

Hayatınızda değişim vakti geldi ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız uzmanlarımız sizlere onlarca uzmanlık alanında eğitim vermeye hazır. Hemen iletişim formumuzu doldurarak konuyla alakalı güzellik uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.