Nihal Adağ

KAŞ VE KİRPİK VİTAMİNİ

Yüz şeklimizi belirleyen, bakışlarımızı derinleştiren kaş ve kirpiklerimiz; stres, kirlilik, kötü hava gibi fiziksel koşullardan veya dengesiz beslenme, yanlış kozmetik kullanımı, ilaç ve hastalıklardan kaynaklı olarak zamanla dökülebilir. Çoğu zaman sadece genetik faktörlere bağlı olarak da kaş dökülmeleri ile karşı karşıya kalabiliriz. Kaş ve kirpik vitamini uygulaması bu yaşanan sorunu önlemek için kullanılmaktadır ve tecrübeli uzmanlar tarafından yapılmalıdır. 

Hizmet Detayları

Kaş ve kirpik vitamini uygulamasında öncelikle kişinin yüz şekli ve yapısı göz önünde bulundurularak kişiye en uygun kaş tasarımı yapılmaktadır. Içeriğinde vitaminler bulunduran serum cilde özel cihazlar aracılığıyla kaş diplerine ve kirpiklere uygulanır. 2 haftada 3-6 seans olacak şekilde uygulama yapıldığı takdirde kişi bu seanslar sonucunda çok daha gür, dolgun kaş ve kirpiklere kavuşmaktadır. Kaş, kirpik dökülmesi ve seyrek kaş, kirpik problemi yaşayan kişilerde en etkili yöntemdir.

Kaş ve Kirpik Vitamini Uygulamalarımız

Kaş ve Kirpik Vitamini

0

Estetisyen

0

Mutlu Müşteri

0

Uygulama

0

Hizmet

Nasıl Randevu Alabilirim?

İletişim Bilgilerini Gir

Sana ulaşabilmemiz için gerekli iletişim bilgilerini sisteme gir.

İstediğin Hizmeti Seç

Profesyonel estetisyenlerimizden almak istediğin hizmeti seç.

Sana Uygun Zamanı Belirle

Uygunluk durumuna göre sana en uygun olan tarih ve zamanı belirle.

Seni Bekliyoruz

Randevu günü hazır bir şekilde seni bekliyor olacağız.

Hizmetlerimizi inceleyin

Bize Ulaşın

Randevu Alın

Formu Doldurun

Profesyonel estetisyenlerimizden sizin için en uygun olan hizmeti almak için hemen formu doldurun.

  • P.tesi - Cuma : 08:00 - 19:00
  • Cumartesi : 08:00 - 16:00
  • Pazar : Kapalı

Sık Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarınız sertifikalı mı?

Nihal Adağ Güzellik merkezlerimizde hizmet veren tüm personelimiz alanında sertifikalarını almış ve yıllardır bu işi yapan profesyonel kişilerdir. Güvenle hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hijyen kurallarına dikkat ediliyor mu?

Nihal Adağ güzellik merkezlerimizde yapılan uygulamalar sonrasında kişiye özel olarak kullanılan tüm malzemeler tıbbi atık olarak ayrıştırılmakta ve tüm müşterilerimiz için sıfır ambalajlı ürünler kullanılmaktadır. Makine ve yatak temizliği ise anlık olarak özel hijyen malzemeleriyle temizlenmektedir.

Hizmetleriniz ne kadar sürüyor?

Yapılan uygulamanın türüne bağlı olarak değişmekle birlikte Nihal Adağ Güzellik ve Kurs merkezinde her hizmet, süresi önceden belirli olarak müşterilerimize iletilir.

Seans ücretleriniz ne kadar?

Yapılan uygulama ve seans uzunluğu göz önünde bulundurularak her hizmetimiz için tekli ve çoklu paketlerimiz bulunmaktadır. Size uygun uygulama ve seans ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi hizmetleri almam gerekiyor?

İhtiyacınıza en uygun hizmetlerimiz alabilirsiniz. Hizmet detaylarına ilişkin web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Nerden başlayacağımı bilmiyorum?

Hayatınızda değişim vakti geldi ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız uzmanlarımız sizlere onlarca uzmanlık alanında eğitim vermeye hazır. Hemen iletişim formumuzu doldurarak konuyla alakalı güzellik uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.