Nihal Adağ

İPEK KİRPİK UYGULAMASI

Kim istemez ki uzun, kıvrık, muhteşem görünen kirpiklere sahip olmak. Kirpikler düz, seyrek, ince yapıda, güçsüz, kısa olduğu sürece bayanlar için çözüm aramak kaçınılmaz. Bu güne kadar, kirpik gürleştirmek için bir çok yöntem geliştirildi, fakat yine istenilen sonuç elde edilemedi. Tüm çözümler ya renkli kozmetikler ile yapıldı ya da bir iki günlük takılan yapay görünümlü kirpikler ile çözüme ulaştırılmaya çalışıldı.
Kaynak kirpik, ipek kirpik, 3 aylık kirpik terimlerini duydunuz mu?
Artık çözüm hem uzun süre kalıcı hem de tam istenilen görünümü verebildi bize. Kirpiklere tek tek yapıştırılarak uygulanan ipek kirpik yöntemi ile uzun süreli yaz – kış muhteşem görünüm elde etmek çok kolay.

İpek Kirpik Uygulaması

İpek kirpik uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Ev kullanımı için uygun değildir. Tek tek tüm kirpiklerimizin üzerine ipek ya da vizon tercih edilen yapay kirpikler yapıştırılmakta. Yapıştırıcıların özellikleri de çok önem taşıyor. 2-4 hafta kalıcılık sağlayan ya da 4-8 hafta kalıcılık sağlayan özel ipek kirpik yapıştırıcıları tercih edilmelidir. 2-4 hafta kalıcılık sağlayan yapıştırıcılar kullanılıyorsa; kişi işlemden 15 gün sonra tekrar işleme çağırılmalıdır. Dökülen kirpiklerin yerine yenileri yapıştırılmalıdır. Her 15 günde bir bakımını yaptırdığınız sürece uzun zaman kullanacağınız çok doğal ama istediğiniz görüntüdeki kirpiklere kavuşmak mümkün. 4-8 haftalık yapıştırıcılar tercih ederseniz; kişi ay da bir kez size tekrar gelmeli, dökülenlerin yerine yeni kirpikler yapıştırmalısınız. İpek kirpikte 4-8 haftalık yapıştırıcılar tercih ederseniz 6 ay 1 yıl arası bu görünümü korumuş olursunuz.

2D, 3D, 4D, 5D ve 6D

Eğer kirpikleriniz seyrek ve güçsüz ise tek tek yapıştırılan ipek kirpiklerde sizi mutlu etmeyebilir. Şimdi hazır olun…Daha gür, daha yoğun kirpikler istiyorsanız artık 2D, 3D, 4D, 5D ve 6D kirpiklerde mevcut. Daha yoğun, daha uzun kirpiklere sahip olmak çok kolay. İpek kirpik yaptırırken en önemli şey kullanılan kirpiklerin ipek ya da vizon olması, yapıştırıcıların hipo-alerjik olmasıdır. Kirpikler yapay ve naylon ise karmaşık görünen, her sabah uyandığınızda biraz birbirine karışmış kirpikler ile uyanırsınız. Naylon kirpikler kendi kirğinize ağır geleceği için kendi kirpikleriniz bile dökülür.

İpek Kirpik Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

İpek kirpik işleminden sonra bir kaç dikkat edilecek husus vardır. İpek kirpik uygulamasından sonra isteğe bağlı olarak rimel kullanılabilir. Fakat rimeli temizlemek için kullanılan göz makyaj temizleyicisinin yağsız olması gerekmektedir. Yağlı göz makyaj temizleyicisi kullanırsanız ipek kirpiklerinizin kullanım süresini kısaltırsınız. Sıcak Banyo, sauna, hamam, denize ve havuza girmeniz mümkündür. Buhar ya da su ekstra dökülmeye sebebiyet vermez. Fakat taktırdığınız ilk gün bunlardan uzak durmanız gerekmektedir. Uzman kişiler tarafından uygulanması gereken ipek kirpik uygulamaları hayatınızı kolaylaştırırken, istediğiniz yoğunlukta ve uzunlukta ki kirpikler ile aylarca kullanabileceksiniz. Malzeme konusunda çok hassas olunması gerekir. Çin malı kirpikler ve yapıştırıcılar hiç sağlıklı olmaması ile birlikte kirpikte kalış süresi maximum 1 hafta olacaktır. Uygulama yaptırmak ve set satın almak için kurumumuza başvurabiliriniz.

İpek Kirpik Uygulamalarımız

İpek Kirpik

0

Estetisyen

0

Mutlu Müşteri

0

Uygulama

0

Hizmet

Nasıl Randevu Alabilirim?

İletişim Bilgilerini Gir

Sana ulaşabilmemiz için gerekli iletişim bilgilerini sisteme gir.

İstediğin Hizmeti Seç

Profesyonel estetisyenlerimizden almak istediğin hizmeti seç.

Hizmet Hakkında Bilgi Al

Uygunluk durumuna göre sana en uygun olan tarih ve zamanı belirle.

Seni Bekliyoruz

Randevu günü hazır bir şekilde seni bekliyor olacağız.

Hizmetlerimizi inceleyin

Bize Ulaşın

Randevu Alın

Formu Doldurun

Profesyonel estetisyenlerimizden sizin için en uygun olan hizmeti almak için hemen formu doldurun.

  • P.tesi - Cuma : 08:00 - 19:00
  • Cumartesi : 08:00 - 16:00
  • Pazar : Kapalı

Sık Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarınız sertifikalı mı?

Nihal Adağ Güzellik merkezlerimizde hizmet veren tüm personelimiz alanında sertifikalarını almış ve yıllardır bu işi yapan profesyonel kişilerdir. Güvenle hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hijyen kurallarına dikkat ediliyor mu?

Nihal Adağ güzellik merkezlerimizde yapılan uygulamalar sonrasında kişiye özel olarak kullanılan tüm malzemeler tıbbi atık olarak ayrıştırılmakta ve tüm müşterilerimiz için sıfır ambalajlı ürünler kullanılmaktadır. Makine ve yatak temizliği ise anlık olarak özel hijyen malzemeleriyle temizlenmektedir.

Hizmetleriniz ne kadar sürüyor?

Yapılan uygulamanın türüne bağlı olarak değişmekle birlikte Nihal Adağ Güzellik ve Kurs merkezinde her hizmet, süresi önceden belirli olarak müşterilerimize iletilir.

Seans ücretleriniz ne kadar?

Yapılan uygulama ve seans uzunluğu göz önünde bulundurularak her hizmetimiz için tekli ve çoklu paketlerimiz bulunmaktadır. Size uygun uygulama ve seans ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi hizmetleri almam gerekiyor?

İhtiyacınıza en uygun hizmetlerimiz alabilirsiniz. Hizmet detaylarına ilişkin web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Nerden başlayacağımı bilmiyorum?

Hayatınızda değişim vakti geldi ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız uzmanlarımız sizlere onlarca uzmanlık alanında eğitim vermeye hazır. Hemen iletişim formumuzu doldurarak konuyla alakalı güzellik uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.