Nihal Adağ

GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSU

Eğitim Süresi 3 Haftadır

Eğitim Detayları

4.Seviye (Ustalık) Sertifika imkanı ile eğitim sonrasında kendi merkezinizi açabilirsiniz. Estetisyenlik eğitimini kaliteli bir eğitim kurumundan alabilirsiniz.Eğitimin kalitesi ve içeriği son derece önemlidir. Son sistem cihazlar ile kozmetik uygulamarı bir arada göreceğiniz uygulama yöntemleri ile yeniliklerden her daim haberdar olabilmenizi sağlayan kaliteli bir eğitim kurumu , yeteneğinizi ortaya çıkarmanızı ve eğitimle tamamlamanızı sağlıyoruz.Sizlere vereceğimiz MEB onaylı sertifikalarla sektördeki yerinizi almanızı sağlayacağız.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

1.Başarıyla mezun olduktan sonra desteğimizi esirgemiyor ve sektörde karşınıza çıkabilecek her türlü probleminizle yakından ilgileniyoruz.

2. 4.Seviye (Ustalık) Sertifika imkanı ile eğitim sonrasında kendi merkezinizi açabilirsiniz.

3. Katılamadığınız veya eksik olduğunuzu düşündüğünüz dersleriniz varsa telafisini ücretsiz olarak veriyoruz.

4. Akademimizden başarıyla mezun olan öğrencilerimize işe yerleştirme desteği verdiğimiz gibi yıllardır kendi işini açma hayali kuran mezunlarımız için de danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz.

5.Derslere başlamadan dikkat geliştirmek adına uzman eğitmenler tarafından verileren akıl zeka oyunları ile derslerimizi keyifli hale getiriyoruz.

6.Deneme derslerimiz ile yeteneğinize göre kurs programı belirliyoruz.

7.Avrupa Birliği standartlarında, alanında uzman akademik bir kadroyla çalışıyoruz.

8.Derslerinizi Avrupa Birliği standartlarındaki ferah uygulama ve teorik sınıflarımızda alma imkanı sunuyoruz..

9.Akademimizden başarıyla mezun olan öğrencilerimize kliniklerde, güzellik merkezlerinde, kurumsal otellerde, eczanelerde, Dermakozmetik ve kozmetik satışı yapan kurumsal firmalarda işe yerleştirme desteği verdiğimiz gibi yıllardır kendi işini açma hayali kuran mezunlarımız için de ücretsiz danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz.

Güzellik Uzmanlığı Kursu Uygulamalarımız

Güzellik Uzmanlığı Kursu

0

Eğitmen

0

Mutlu Müşteri

0

Uzmanlık Kursu

0

Hizmet

Nasıl Randevu Alabilirim?

İletişim Bilgilerini Gir

Sana ulaşabilmemiz için gerekli iletişim bilgilerini sisteme gir.

İstediğin Hizmeti Seç

Profesyonel estetisyenlerimizden almak istediğin hizmeti seç.

Eğitim Hakkında Bilgi Al

Uygunluk durumuna göre sana en uygun olan tarih ve zamanı belirle.

Ön Görüşmeye Katıl

Ön görüşmeye katıl, detaylı bilgi sahibi olarak kaydını oluştur.

Eğitimlerimizi İnceleyin

Bize Ulaşın

Randevu Alın

Formu Doldurun

Profesyonel estetisyenlerimizden sizin için en uygun olan hizmeti almak için hemen formu doldurun.

  • P.tesi - Cuma : 08:00 - 19:00
  • Cumartesi : 08:00 - 16:00
  • Pazar : Kapalı

Sık Sorulan Sorular

Eğitimlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarınız sertifikalı mı?

Nihal Adağ Güzellik merkezlerimizde hizmet veren tüm personelimiz alanında sertifikalarını almış ve yıllardır bu işi yapan profesyonel kişilerdir. Güvenle hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hijyen kurallarına dikkat ediliyor mu?

Nihal Adağ güzellik merkezlerimizde yapılan uygulamalar sonrasında kişiye özel olarak kullanılan tüm malzemeler tıbbi atık olarak ayrıştırılmakta ve tüm müşterilerimiz için sıfır ambalajlı ürünler kullanılmaktadır. Makine ve yatak temizliği ise anlık olarak özel hijyen malzemeleriyle temizlenmektedir.

Eğitimleriniz ne kadar sürüyor?

Yapılan uygulamanın türüne bağlı olarak değişmekle birlikte Nihal Adağ Güzellik ve Kurs merkezinde her eğitim, süresi önceden belirli olarak kursiyerlere iletilir.

Seans ücretleriniz ne kadar?

Yapılan uygulama ve seans uzunluğu göz önünde bulundurularak her hizmetimiz için tekli ve çoklu paketlerimiz bulunmaktadır. Size uygun uygulama ve seans ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi eğitimleri almam gerekiyor?

Eğitimlerimiz; uygulamalı olmasının yanı sıra 4. Seviye eğitimlerimizde mevcuttur. İlerlemek istediğiniz uzmanlık alanında eğitimleri tamamlamalısınız.

Nerden başlayacağımı bilmiyorum?

Hayatınızda değişim vakti geldi ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız uzmanlarımız sizlere onlarca uzmanlık alanında eğitim vermeye hazır. Hemen iletişim formumuzu doldurarak konuyla alakalı güzellik uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.