Nihal Adağ

G5 MASAJI

G5 masajı hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit tedavisinde kullanılan  bir cihazdır. Hücreleri hareketlendirir ve bu sayede vücut sıkılaşmasında yardımcı olur. Kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve aynı zamanda spazm tedavilerinde de kullanılır.  Vücudun her bölgesine uygulanabilen G5 genellikle üst bacaklar , kalça, göbek ve kol bölgesinde tercih edilebilir. Vücudun yağ ve selülit oranına göre seans sayısı belirlenir. Genellikle 10 – 12 seans önerilir. Doğru bir zayıflama cihazlarıyla kombin edildiğinde daha hızlı sonuçlar elde edilir. Danışanımız G5 masajı sonrası günlük aktivitelerine devam edebilir. Kesi yada iyileşme süresine ihtiyaç duyulmadığından dolayı pek çok tedavi seçeneğine göre  daha güvenli bir yöntemdir.  Aynı zamada özellikle bacaklar açısından çok sağlıklı bir uygulamadır. sıkılaşmak için tek başına yeterli olmayacağı unutulmamalıdır.  Düzenli egzersiz programı ile birleştiğinde ve bol su tüketiminde etkili sonuçlar göstermektedir. Her bölgeye uygun başlık seçilir. G5 masajının bir çok tercih edilme sebebi vardır.  1. sırada laktik asit ödemin ve toksinlerin vücuttan atılmasıdır 

Hizmet Detayları

Cerrahi müdahaleler yerine masaj yoluyla tedavi edilir. Vücudu rahatlatması, ağrıların önüne geçmesi, kan dolaşımını hızlandırması ile son dönemin en popüler uygulaması haline gelmiştir. G5 masajının etkileri selüliti giderirken aynı zamanda oluşumuda engellemekdir. Bu sayede bölgesel incelmedede etkilidir. Seanslara devam edilmesi cildi esnek bir hale getirmekde, kan dolaşımını hızlandırarak gerginleşen noktaları yumuşatmaktadır. özellikle spor yapan kişilerin bu masajı yaptırmalar, vücudu ısındıracak ve daha hızlı yağ yakımını sağlayacaktır. G5 masajı epilepsi hastalığı, kalp pili olanlarda, aktif yara ve iltihaplı bölgelere, emboli teşhisi konulan kişiler, felçli hastalara ve regl günleri uygulanmaz. haftada 2-3 gün aralıklarla uygulanır.

G5 Masajı Uygulamalarımız

G5 Masajı

0

Estetisyen

0

Mutlu Müşteri

0

Uygulama

0

Hizmet

Nasıl Randevu Alabilirim?

İletişim Bilgilerini Gir

Sana ulaşabilmemiz için gerekli iletişim bilgilerini sisteme gir.

İstediğin Hizmeti Seç

Profesyonel estetisyenlerimizden almak istediğin hizmeti seç.

Hizmet Hakkında Bilgi Al

Uygunluk durumuna göre sana en uygun olan tarih ve zamanı belirle.

Seni Bekliyoruz

Randevu günü hazır bir şekilde seni bekliyor olacağız.

Hizmetlerimizi inceleyin

Bize Ulaşın

Randevu Alın

Formu Doldurun

Profesyonel estetisyenlerimizden sizin için en uygun olan hizmeti almak için hemen formu doldurun.

  • P.tesi - Cuma : 08:00 - 19:00
  • Cumartesi : 08:00 - 16:00
  • Pazar : Kapalı

Sık Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarınız sertifikalı mı?

Nihal Adağ Güzellik merkezlerimizde hizmet veren tüm personelimiz alanında sertifikalarını almış ve yıllardır bu işi yapan profesyonel kişilerdir. Güvenle hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hijyen kurallarına dikkat ediliyor mu?

Nihal Adağ güzellik merkezlerimizde yapılan uygulamalar sonrasında kişiye özel olarak kullanılan tüm malzemeler tıbbi atık olarak ayrıştırılmakta ve tüm müşterilerimiz için sıfır ambalajlı ürünler kullanılmaktadır. Makine ve yatak temizliği ise anlık olarak özel hijyen malzemeleriyle temizlenmektedir.

Hizmetleriniz ne kadar sürüyor?

Yapılan uygulamanın türüne bağlı olarak değişmekle birlikte Nihal Adağ Güzellik ve Kurs merkezinde her hizmet, süresi önceden belirli olarak müşterilerimize iletilir.

Seans ücretleriniz ne kadar?

Yapılan uygulama ve seans uzunluğu göz önünde bulundurularak her hizmetimiz için tekli ve çoklu paketlerimiz bulunmaktadır. Size uygun uygulama ve seans ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi hizmetleri almam gerekiyor?

İhtiyacınıza en uygun hizmetlerimiz alabilirsiniz. Hizmet detaylarına ilişkin web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Nerden başlayacağımı bilmiyorum?

Hayatınızda değişim vakti geldi ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız uzmanlarımız sizlere onlarca uzmanlık alanında eğitim vermeye hazır. Hemen iletişim formumuzu doldurarak konuyla alakalı güzellik uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.