Nihal Adağ

Franchising

Nihal Adağ Güzellik Merkezi Franchise

NİHAL ADAĞ Güzellik Merkezi; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu'daki yatırımcılara franchise fırsatı sunmaktadır. Franchise bedeli bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. NİHAL ADAĞ Güzellik Merkezi, güzellik merkezi franchise almak için en güvenilir işletmelerden biridir. Anahtar teslim güzellik merkezi projesi olarak sizler de bu aileye dahil olabilirsiniz.

Kendi İşiniz Kurun


 NİHAL ADAĞ franchise modeli ile doğrudan güzellik sektöründe deneyimli olmaya ihtiyaç duymadan, sadece birkaç hafta içinde bu sektörde kendi başarılı marka işinizi yürütme fırsatı yakalayabilirsiniz. NİHAL ADAĞ Güzellik Merkezi, güzellik merkezi franchise almak için en güvenilir işletmelerden biridir. Anahtar teslim güzellik merkezi projesi olarak sizler de bu aileye dahil olabilirsiniz.

Yüksek Kazanç Getirili


 NİHAL ADAĞ franchise modeli ile doğrudan güzellik sektöründe deneyimli olmaya ihtiyaç duymadan, sadece birkaç hafta içinde bu sektörde kendi başarılı marka işinizi yürütme fırsatı yakalayabilirsiniz. NİHAL ADAĞ Güzellik Merkezi, güzellik merkezi franchise almak için en güvenilir işletmelerden biridir. Anahtar teslim güzellik merkezi projesi olarak sizler de bu aileye dahil olabilirsiniz.

Neden Nihal Adağ Akademi?

Türkiye’deki en büyük ve en başarılı güzellik merkezi

Kadınların güçlenmesine yardımcı olur

Kanıtlanmış yüksek yatırım getirisi

En hızlı büyüyen güzellik merkezi zincirlerinden biri

Yüksek marka güvenirliğine sahiptir

NİHAL ADAĞ Ailesi, Türkiye’nin önde gelen güzellik merkezi zinciridir. Kadın ve erkekler için Türkiye ve Avrupa’da yetiştirdiği öğrencilerine 58 ‘den fazla salon kurulumu anahtar teslimi yapmıştır. ile kurumsal bir aile olarak giderek büyümektedir.

Nihal Adağ Ailesi

  Garantili Kazanç

  Yüksek kazanç garantili bir yatırım fırsatını değerlendirmek isteyen yatırımcılara avantajlı bir fırsat sunan NİHAL ADAĞ Ailesi, her adımında yanında olduğu franchise’ları ile büyümeyi sürdürürken sizleri de bu ailenin bir parçası olmaya davet ediyor. Her zaman büyük bir fırsat olarak görülen güzellik sektöründe bu avantajlı franchise fırsatını kaçırmayın!

  Franchise Videosu

  M.E.B ONAYLI KURS MERKEZİ
 NİHAL ADAĞ

  Franchise ve çalışanlarına özel eğitim programları da sunmaktadır. Ayrıca, Türkiye’de franchise’larına pazarlama desteği sağlamak için güçlü bir ekibe sahip olan ilk güzellik markasıdır.

  Neden Nihal Adağ Güzellik Merkezi?

  MEB Onaylı kurs belgesi desteği ücretsiz verilmektedir

  Güzellik sektöründe deneyim gerektirmez.
Çünkü, anahtar teslim güzellik merkezi projesi ile NİHAL ADAĞ Ailesi, tüm detayları sizin için düşünmektedir. Güzellik sektörünün liderine katılın, siz de yüksek kazanç garantili yatırım fırsatı ile sektördeki yerinizi alın. 
NİHAL ADAĞ Güzellik Merkezi Franchise Bedeli 
NİHAL ADAĞ franchise bedeli; salonun büyüklüğüne ve konumunuza bağlı olarak değişecektir.
Hayır, böyle bir tecrübeniz olmasına gerek yoktur. İşinize eksiksiz bir şekilde hizmet edecek liderleri ve uzmanları işe almak için ihtiyacınız olan tüm destek NİHAL ADAĞ tarafından sağlanacaktır. Tek ihtiyacınız olan, bu sektörde başarılı olabilmek için gereken tutku! 
Yatırımımın karşılığında ne alacağım? 
Devam eden iş, operasyonel ve pazarlama desteği ile güvenilir bir markanın çatısı altına girmenin tüm avantajlarından yararlanırsınız. Bu yatırım, 13 yılı aşkın bir süredir sektör tecrübesi bulunan NİHAL ADAĞ ile finansal ve kişisel hedeflerinize ulaşmak için büyük bir fırsat sağlayacaktır

  Kazanmaya Hemen Başla

  Yüksek kazanç getirili işinizi kurmak için hemen iletişim formumuzu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

  Formu Doldurun

  Doldurduğunuz iletişim formunu inceleyerek Franchising ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

  Sizi Hemen Arayalım

  Sizi arayalım ve detayları ve ayrıntıları konuşup planlayalım.

  Kazanmaya Başlayın

  Alacağınız franchising belgesi ile kendi işinizi kurun ve kazanmaya hemen başlayın.

  The bedding was hardly able to cover it and seemed ready to slide off any moment. His many legs, pitifully thin compared with the size of the rest of him, waved about helplessly as he looked