Nihal Adağ

Nihal Adağ Kimdir?

Eğitim

Nihal ADAĞ Güzellik Akademisi’nin kurucusudur. İzmir Karşıyaka’da doğmuştur.Karşıyaka Anadolu kız Meslek Lisesi’nde Grafik tasarımı bölümünü bitirdi. Grafik tasarım ve resim alanında dereceleri vardır. Daha sonra Ege Üniversitesi basın yayın bölümüne gitmiştir. Engelli kimse kalmasın projesi ile aynı zamanda Engelli bakım ve Rehabilitasyon bölümünü bitirip hemen ardından Öğrencilerine fayda sağlamak amacı ile SOSYAL medya bölümünü bitirmiştir.Manisa’da uzun süre profesörden eğitim almıştır.

Ödüller & Sertifikalar

Daha sonra güzellik uzmanlığı alanında Uluslararası sertifikasyon programlarını bitirdikten sonra güzellik uzmanlığı eğitmenliği sertifikası alarak İstanbul ,İzmir , ve Avrupa’da uzun yıllar güzellik uzmanı eğitmeni olarak çalışmaya başladı. Doğal Kozmetikler konusunda bir çok ülkeden uzmanlık belgesi aldı. Doğal reçeteleriyle ve eğitimleriyle bir çok ulusal ve yerel kanallarda ,radyo kanallarında program konuğu oldu. Ayrıca birçok Dergi ve Gazetelerde Köşe yazarlığı yaptı.Sektörün öncü isimlerinden olan NİHAL ADAĞ 9 ayrı ödül almıştır.Eğitim ve gelişim bitmeyen bir süreç olup Mesleksel gelişimleri takip etmekte alanıyla ilgili Sempozyum Seminer ve eğitimlere katılmakta ve değişiklikleri araştırmaktadır.

Kariyer

GÜRCİSTAN ,MACARİSTAN,AZERBEYCAN UKRAYNA ‘da düzenlenen 1.Uluslar Arası Acil Tıp ve Aile Hekimliği sempozyumunda ve AZERBEYCAN da düzenlenen 6.Uluslar Arası Karadeniz Aile Hekimliği Kongresinde (GÜZELLİĞİN SIRLARINA ULAŞMANIN YOLLARI )konusunda Eğitimler verdi. Birçok Güzellik uzmanı öğrencisi yetiştirdi ve Öğrencilerine iş imkanı sağladı. Kalıcı makyaj mesleki eğitim kitabını yazdı.Bir çok üniversite ve meslek lisesinde eğitimcilere eğitim vermiştir. Tıp kongrelerinde uzun yıllardır konuşmacıdır. AVRUPA’da eğitim vermeye devam etmektedir.


Güzellik Uzmanlığı konusunda verdiği eğitimler ve kurslar;

Hizmetlerimiz

Nihal Adağ Güzellik ve Kurs Merkezi, güzellik merkezi hizmetlerini keşfetmek için tıklayınız.

Eğitimlerimiz

Nihal Adağ Kurs Merkezi, +25'ten fazla eğitim alanında hizmet sunmaktadır. MEB Onaylı sertifikalarla eğitimlerini belgelendirmektedir.

Franchising

Cihaz kurulumu, salon kurulumu, eğitim ve bakım hizmetleriyle danışmanlık ve franchising hizmeti sunmaktayız.

before-after-1 before-after-2

Neden Nihal Adağ Akademi?

Türkiye'nin Alanında En İyi Eğitim Kurumu

42 ayrı Cihaz ve Ekipman

12 Farklı Branşta Alanında Uzman Eğitmen

Avrupa Birliği Standartlarında Eğitim Kalitesi

----

BURAYA TANITIM FİLMİ

Mutlu Kursiyerler & Mutlu Müşteriler

Nihal Adağ Akademi

Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşarak randevu ve kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  • Pazartesi-Cuma : 08:00 - 20:00
  • Cumartesi : 08:00 - 20:00
  • Pazar : Kapalı